Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
TP-LINK MC220L ( MC220L ) Bekijk shops

TP-LINK MC220L ( MC220L )

TP-Link MC220L - Gigabit Media Converter - van TP-Link in de categorie Netwerkswitch. Ga naar Bol.com Belgie
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 28 reviews »
Levertijd: 3 - 5 werkdagen
29,90 Gratis thuisbezorgd!
BeCommerce Kwaliteitslabel
Bekijk op Bol.com Belgie
"Prima shop" 68 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
28,99 Bij u thuis voor 35,94
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Wohi.nl

Prijzen voor TP-LINK MC220L ( MC220L )Te koop bij 2 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" TP-Link MC220L - Gigabit Media Converter  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 3 - 5 werkdagen 29,90
"Prima shop" TP-LINK Gigabit SFP Media Converter  -  Bij u thuis voor 35,94 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis 28,99
Expert reviews
Consumenten reviews
3.847 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.be
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnTP-LINK
EAN6935364030476
MerkTP-Link
SKUMC220L
Algemene kenmerken
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-LX ▪ 1000Base-SX ▪ 1000Base-LH
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab ▪ IEEE 802.3x
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte850 nm / 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
VoorzieningenDatatransport ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female
Uitbreidingsslot(s)1 (totaal) / 1 (vrij) x SFP (mini-GBIC)
Diversen
ConformiteitsnormenFCC
Compatibiliteit
Ontworpen voorP/N: TL-MC1400
Afmetingen & gewicht
Breedte9,5 cm
Diepte7,3 cm
Hoogte2,7 cm
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.be™