Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Cisco X2 ( X2-10GB-SR-RF ) X2 transceivermodule

Helaas, dit product is tijdelijk uitverkocht

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende producten?

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden: Repeaters

productinformatie
Algemene productdetails
Merk Cisco
Type X2 transceivermodule
Model Insteekmodule
Max. afstand (mtr) 100 t/m 500 mtr
Overdrachtssnelheid 1000 t/m 2000 Mbps
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Bekabelingstype 10GBase-SR
Conformiteitsnormen IEEE 802.3ae
Max. overdrachtsafstand 300 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Algemene kenmerken
Type apparaat X2 transceivermodule
Model Insteekmodule
Type bijvoegsel Insteekmodule
Afmetingen & gewicht
Breedte 3,6 cm
Diepte 9,1 cm
Hoogte 1,3 cm
Identificatie
EAN 0882658150074
Merk Cisco
SKU X2-10GB-SR-RF
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10GBase-SR - SC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots 1 x X2
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Compatibiliteit
Ontworpen voor Cisco 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3C | 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3CXL<br>Cisco Catalyst 3560E-12D | 3560E-12SD-E | 3560E-12SD-S | 3560E-24PD | 3560E-24TD | 3560E-48PD | 3560E-48PD-F | 3560E-48TD | 3560E-48TD-SD | 3750E-24PD | 3750E-24TD | 3750E-48PD | 3750E-48PD-F | 3750E-48TD | 4500 Series Supervisor Engine V-10GE | 4948 10 Gigabit Ethernet Switch<br>Cisco ME 4924-10GE<br>Cisco Supervisor Engine II-Plus-10GE
Diversen
Prijsbepalingstype Refurbished
Algemene productdetails
Productlijn Cisco
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.