Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Cisco Catalyst 2960S-24TS-S ( GLC-FE-100FX-RGD= )

Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype Ethernet 100Base-FX
Conformiteitsnormen IEEE 802.3 | IEEE 802.3ah
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Max. overdrachtsafstand 2 km
Optische golflengte 1310 nm
Productlijn Cisco
Protocol voor gegevenskoppeling Fast Ethernet
Type bijvoegsel Insteekmodule
EAN 0882658132193
Merk Cisco
SKU GLC-FE-100FX-RGD=
Algemene kenmerken
Interface (Bus) Type SFP (mini-GBIC)
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerk Met bekabeling
Bekabelingstype Ethernet 100Base-FX
Conformiteitsnormen netwerkgebruik IEEE 802.3 | IEEE 802.3ah
Maximale overdrachtsafstand 2 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling Fast Ethernet
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 50 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voor Cisco Aironet 1522AG Lightweight Outdoor Mesh Access Point|Cisco Catalyst 2960-24LC-S | 2960-24PC-L | 2960-24PC-S | 2960-24TC | 2960-24TC-L | 2960-24TC-S | 2960-48PST-L | 2960-48PST-S | 2960-48T | 2960-48TC | 2960-48TC-L | 2960-48TC-S | 2960-8TC | 2960-8TC-S | 2960G-24TC | 2960G-48TC | 2960G-8TC | 2960S-24PD-L | 2960S-24PS-L | 2960S-24TD-L | 2960S-24TS-L | 2960S-24TS-S | 2960S-48FPD-L | 2960S-48FPS-L | 2960S-48LPD-L | 2960S-48LPS-L | 2960S-48TD-L | 2960S-48TS-L | 2960S-48TS-S
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - 90 dagen
Service & Support 90 dagen garantie
Service & Support details Beperkte garantie - 90 dagen
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,34 cm
Diepte 5,65 cm
Hoogte 8,5 mm
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.