Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij DVD's Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Games Horloges Huishoudelijk Juwelen Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

SFP/1000Mbps Sgle Mode Rugged

971,89
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: 1 - 2 werkdagen
  • Inclusief beslist.be OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Multimediabay.nl:Klantbeoordeling Multimediabay: (11)
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC enkele modus - 1310 nm - voor Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card
  • Connectiviteitstechnologie netwerk:Met bekabeling
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:1 Gbps
  • Interface (Bus) Type:SFP (mini-GBIC)
  • Type apparaat:SFP (mini-GBIC) transceivermodule
productinformatie
Product omschrijvingCisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC enkele modus - 1310 nm - voor Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card
Computercentrale.be zegt:Computercentrale zegt:
Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged, Bedraad, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C, -3 - -9,5 dBmW, 100BASE-LX/LH, SFP1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
Algemene productdetails
Merk Cisco
Type SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Interface (Bus) type SFP (mini-GBIC)
Model Insteekmodule
Overdrachtsnelheid 1000 t/m 10000 Mbps en meer
Type SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Overdrachtssnelheid 1000 t/m 2000 Mbps
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerk Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype Ethernet 1000Base-LX
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Algemene kenmerken
Interface (Bus) Type SFP (mini-GBIC)
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,3 cm
Diepte 5,7 cm
Hoogte 0,9 cm
Massa 75 g
Diversen
Conformiteitsnormen Laser Class 1 | IEC 60825-1
Identificatie
EAN 0882658074172
Merk Cisco
SKU GLC-LX-SM-RGD=
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - 1 jaar
Service & Support 1 jaar garantie
Service & Support details Beperkte garantie - 90 dagen
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC enkele modus x 2
Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 85 °C
Min. gebruikstemperatuur -40 °C
Compatibiliteit
Ontworpen voor Cisco 3270 | 3270 Rugged Integrated Services Router Card
Algemene productdetails
Bekabelingstype 1000Base-LX | 1000Base-LH
Conformiteitsnormen IEEE 802.3z | IEEE 802.3ah
Connectiviteit Met bekabeling
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Max. overdrachtsafstand 10 km
Optische golflengte 1310 nm
Productlijn Cisco
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Type bijvoegsel Insteekmodule

Alle aanbieders

Voor jou gevonden: Repeaters

Algemeen
Beslist.be
Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.

Akkoord