Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

HPE BLc7000 Three-Phase Enclosure w/6 Power Supplies and 10 Fans w/16 Insight Control Environment Licenses ( 443757-B21 )

Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Product omschrijving HP BLc 10Gb LR XFP Opt Kit
Algemene productdetails
Bekabelingstype Ethernet 10GBase-LR
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Optische golflengte 1310 nm
Productlijn HPE
Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
Type bijvoegsel Insteekmodule
EAN 4948382501486
EAN-code(s) 4948382501486
Merk HP
SKU 443757-B21
Algemene kenmerken
Interface (Bus) Type XFP
Type apparaat XFP transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerk Met bekabeling
Bekabelingstype Ethernet 10GBase-LR
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10GBase-LR
Uitwisselbare slots 1 x XFP
Compatibiliteit
Ontworpen voor HPE 32-port 16Gb/s Director Blade | 32-port 8Gb/s Director Blade | 48-port 16Gb/s Director Blade | SAN Director 64-port 8Gb Fibre Channel Blade | SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade | SN8000B 48-port 8Gb/s Director Blade|HPE BLc3000 Enclosure|HPE BLc7000 Single-Phase Enclosure w/2 Power Supplies and 4 Fans w/8 Insight Control Environment Trial Licenses | w/6 Power Supplies and 10 Fans w/16 Insight Control Environment Licenses|HPE BLc7000 Three-Phase Enclosure w/6 Power Supplies and 10 Fans w/16 Insight Control Environment Licenses
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van uw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om u bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen uw gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Gaat u verder met een bezoek aan onze website door bijvoorbeeld naar beneden te scrollen, of door op akkoord te klikken stemt u in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.