Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Base/1000 BX SFP-1490NM

926,97
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: 1 - 2 werkdagen
  • Inclusief beslist.be OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Multimediabay.nl:Klantbeoordeling Multimediabay: (7)
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - maximaal 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X
  • Type apparaat:SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Connectiviteitstechnologie:Met bekabeling
Toon alle productinformatie
Product omschrijving-
Directsale.nl zegt:Directsale zegt:Cisco 1000BASE-BX10-D, 10000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1, • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah
Algemene productdetails
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
Maximale overdrachtsafstand10 km
ProductlijnCisco
EAN0882658010835
MerkCisco
SKUGLC-BX-D=
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
ModelInsteekmodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
BekabelingstypeEthernet 1000Base-BX
BekabelingstypeEthernet 1000Base-BX
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Optische golflengte1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-BX-D
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco Catalyst 2960-24LC-S | 2960-24PC-L | 2960-24PC-S | 2960-24TC | 2960-24TC-L | 2960-24TC-S | 2960-48PST-L | 2960-48PST-S | 2960-48T | 2960-48TC | 2960-48TC-L | 2960-48TC-S | 2960-8TC | 2960-8TC-S | 2960G-24TC | 2960G-48TC | 2960G-8TC | 2960S-24PD-L | 2960S-24PS-L | 2960S-24TD-L | 2960S-24TS-L | 2960S-24TS-S | 2960S-48FPD-L | 2960S-48FPS-L | 2960S-48LPD-L | 2960S-48LPS-L | 2960S-48TD-L | 2960S-48TS-L | 2960S-48TS-S | 3560-12PC | 3560-12PC-S | 3560-24PS EMI | 3560-24PS SMI | 3560-24TS | 3560-24TS EMI | 3560-24TS SMI | 3560-48PS | 3560-48PS EMI | 3560-48PS SMI | 3560-48TS | 3560-48TS EMI | 3560-48TS SMI | 3560-8PC | 3560E-12D | 3560E-12SD-E | 3560E-12SD-S | 3560E-24PD | 3560E-24TD | 3560E-48PD | 3560E-48PD-F | 3560E-48TD | 3560E-48TD-SD | 3560G-24PS | 3560G-24PS EMI | 3560G-24PS SMI | 3560G-24TS | 3560G-24TS EMI | 3560G-24TS SMI | 3560G-48 | 3560G-48PS | 3560G-48PS EMI | 3560G-48PS SMI | 3560G-48TS | 3560G-48TS EMI | 3560G-48TS SMI | 3560V2-24PS | 3560V2-24TS | 3560V2-24TS-SD | 3560V2-48PS | 3560V2-48TS | 3560X-24P-L | 3560X-24P-S | 3560X-24T-L | 3560X-24T-S | 3560X-48PF-L | 3560X-48PF-S | 3560X-48P-L | 3560X-48P-S | 3560X-48T-L | 3560X-48T-S | 3750-24PS | 3750-24PS EMI | 3750-24PS SMI | 3750-24TS | 3750-24TS SMI | 3750-24TS-E | 3750-48PS | 3750-48PS EMI | 3750-48PS SMI | 3750-48TS | 3750-48TS-E | 3750-48TS-S | 3750G-12S | 3750G-12S-E | 3750G-12S-S | 3750G-24PS-E | 3750G-24PS-S | 3750G-24TS | 3750G-24T-S | 3750G-24TS EMI | 3750G-24TS SMI | 3750G-24TS-S | 3750G-48PS | 3750G-48PS-E | 3750G-48PS-S | 3750G-48TS | 3750G-48TS-E | 3750G-48TS-S | 3850-24P-E | 3850-24P-L | 3850-24P-S | 3850-24PW-S | 3850-24T-E | 3850-24T-L | 3850-24T-S | 3850-24U-S | 3850-48F-E | 3850-48F-L | 3850-48F-S | 3850-48P-E | 3850-48P-L | 3850-48P-S | 3850-48PW-S | 3850-48T-E | 3850-48T-L | 3850-48T-S | 3850-48U-S | 4500 Series Supervisor Engine V-10GE | 4948|Cisco Catalyst Compact 2960C-8TC-L|Cisco ME 2400-24TS | 3400-24TS|Cisco Supervisor Engine 720 | II-Plus-10GE | II-Plus-TS
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 1 jaar
Service & Support1 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 1 jaar

Alle aanbieders

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden Repeaters

Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.