Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
NETGEAR ProSafe AGM732F ( AGM732F ) Bekijk shops

NETGEAR ProSafe AGM732F ( AGM732F )

Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Repeaters top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 27 reviews »
Levertijd: 3 - 6 werkdagen
301,- Gratis thuisbezorgd!
BeCommerce Kwaliteitslabel
Bekijk op Bol.com Belgie
"Aardige shop" 12 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
337,80 Bij u thuis voor 344,75
Geen keurmerken bekend
Bestel bij VanGilsWeb.nl
"Prima shop" 68 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
376,30 Bij u thuis voor 383,25
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Wohi.nl

Prijzen voor NETGEAR ProSafe AGM732F ( AGM732F )Te koop bij 3 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Prima shop" Netgear AGM732F - SFP Gigabit uitbreidingsmodule  -  Gratis thuisbezorgd! Levertijd: 3 - 6 werkdagen 301,-
"Aardige shop" Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module  -  Bij u thuis voor 344,75 Levertijd: 2 - 3 werkdagen 337,80
"Prima shop" Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module 1Gbit/s switchcomponent  -  Bij u thuis voor 383,25 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis 376,30
Expert reviews
Consumenten reviews
4.141 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.be
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
Maximale overdrachtsafstand10 km
ProductlijnNETGEAR ProSafe
EAN0606449034493
MerkNetgear
SKUAGM732F
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Type bijvoegselInsteekmodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-LX
BekabelingstypeEthernet 1000Base-LX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorNETGEAR GSM7224
NETGEAR ProSAFE M4300-28G-PoE+
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.be™