Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Allied Telesis AT MC102XL ( AT-MC102XL ) Zendontvangapparaat Bekijk shops

Allied Telesis AT MC102XL ( AT-MC102XL ) Zendontvangapparaat

Veel shoppers kiezen dit product
Top 250 Populair product
Repeaters top 250 Deze top 250 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Aardige shop" Allied Telesis AT-MC102XL 100Mbit/s netwerk media converter  -  Bij u thuis voor 86,90 Levertijd: 2 - 3 werkdagen 79,95
Expert reviews
Consumenten reviews
4.117 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.be
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
ProductlijnAllied Telesis AT
EAN0767035123431
MerkAllied Telesis
SKUAT-MC102XL
Algemene kenmerken
Kleur (o.m.)Wit
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Type bijvoegselExtern
Netwerk
Bekabelingstype100Base-FX ▪ 100Base-TX
ConformiteitsnormenIEEE 802.1Q
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Max. overdrachtsafstand2 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ duplex-modus van poort ▪ voeding ▪ koppeling OK ▪ testmodus
VoorzieningenAutomatische onderhandeling ▪ MissingLink ▪ auto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur40 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
Energieverbruik (gebruik)6 Watt
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode x 2
1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45
Verbindingen1 x netwerk - Ethernet 100Base-TX - RJ-45 female - 1
Diversen
ConformiteitsnormenFCC Klasse B-gecertifieerd ▪ CSA ▪ UL ▪ TUV ▪ cUL ▪ RoHS
EPA Energy Star 
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support5 jaar garantie
Service & Support5 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 5 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte10,5 cm
Diepte9,5 cm
Hoogte2,5 cm
Massa294 g
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.be™