Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

D-Link DMC 1000 ( DMC-300SC )

Helaas, dit product is tijdelijk uitverkocht

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende producten?

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden Repeaters

Algemene productdetails
ProductlijnD-Link DMC
EAN0790069241826
EAN-code(s)0790069241826
MerkD-Link
SKUDMC-300SC
Algemene kenmerken
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Ingebouwde apparatenLED-paneel
ModelExtern
Type bijvoegselExtern
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Bekabelingstype10Base-T | 100Base-FX | 100Base-TX
ConformiteitsnormenFCC Klasse B-gecertifieerd | C-Tick
Max. overdrachtsafstand2 km
Protocol voor gegevenskoppeling10Mb LAN | 100Mb LAN
StatuslampjesPoortstatus | duplex-modus van poort | voeding | 100M-apparaat aangesloten | link/activiteit
VoorzieningenDatatransport | full-duplexcapaciteit | MDI/MDI-X switch | automatische onderhandeling
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90%
Max. gebruikstemperatuur40 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female - 1|1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode female x 2 - 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC Klasse B-gecertifieerd | C-Tick
Compatibiliteit
Ontworpen voorD-Link DMC 1000
Afmetingen & gewicht
Breedte12 cm
Diepte8,8 cm
Hoogte2,5 cm
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.