Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
HPE 3500-48G-PoE yl Switch ( J4858B ) Bekijk shops

HPE 3500-48G-PoE yl Switch ( J4858B )

Expert reviews
Consumenten reviews
17.250 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.be
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype1000Base-SX
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
ProductlijnHPE
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit
EAN0829160928241
MerkHP
SKUJ4858B
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 1000Base-SX
Conformiteitsnormen netwerkgebruikIEEE 802.3z
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Maximale overdrachtsafstand550 m
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Voorzieningen netwerkgebruikFull-duplexcapaciteit
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorAruba Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module
HP 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module ▪ EP Redundant Management Module ▪ Switch 2510-24 ▪ Switch 5406zl-48G Intelligent Edge ▪ Switch 5412zl Intelligent Edge ▪ Switch 5412zl-96G Intelligent Edge
HPE 1700-24 Switch ▪ 20p 10/100/1000 + 4p Mini-GBIC Module ▪ 2810-24G Switch ▪ 2810-48G Switch ▪ 3500-24G-PoE yl Switch ▪ 3500-48G-PoE yl Switch ▪ 4202-72 vl Switch ▪ 4204 vl Switch ▪ 4204-44G-4SFP vl Switch ▪ 4208 vl Switch ▪ 4208-68G-4SFP vl Switch ▪ 4208-96 vl Switch ▪ 6200-24G-mGBIC yl Switch ▪ 9304M ▪ 9308M ▪ 9315M ▪ EDGE Fabric Switch 8108fl ▪ EDGE Fabric Switch 8116fl ▪ Routing Switch 9408sl ▪ Switch 1800-24G ▪ Switch 2600-8-PWR ▪ Switch 2626 ▪ Switch 2626-PWR ▪ Switch 2650 ▪ Switch 2650-PWR ▪ Switch 2824 ▪ Switch 2848 ▪ Switch 2900-24G ▪ Switch 2900-48G ▪ Switch 3400cl-24G ▪ Switch 3400cl-48G ▪ Switch 4140gl ▪ Switch 4160gl ▪ Switch 5304xl ▪ Switch 5304XL-32G ▪ Switch 5308xl ▪ Switch 5308XL-48G ▪ Switch 5348xl ▪ Switch 5372xl ▪ Switch 5406zl Intelligent Edge ▪ Switch 6108 ▪ Switch fl 10-Port Mini-GBIC Interface Module ▪ Switch gl 10/100/1000 Module ▪ Switch gl Mini-GBIC Module ▪ Switch vl 4-port Mini-GBIC Module ▪ Switch XL 10/100/1000 Module ▪ Switch xl Mini-GBIC Module ▪ V1400-24G Switch ▪ vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch
Afmetingen & gewicht
Breedte1,4 cm
Diepte5,7 cm
Hoogte1,2 cm
Massa20 g
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.be™