Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
3Com ( 3CSFP91 ) Zendontvangermodule Bekijk shops

3Com ( 3CSFP91 ) Zendontvangermodule

Veel shoppers kiezen dit product
Top 100 Populair product
Netwerkkaarten top 100 Deze top 100 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij 1 shopTe koop bij 1 shop

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" 3Com 3CSFP91 SFP Transceiver Module (1Gbps SC Fibre)  -  Bij u thuis voor 206,34 Levertijd: onbekend 192,39 Bekijk product
Expert reviews
Consumenten reviews
23.615 shoppers lezen jaarlijks reviews over netwerkkaarten op beslist.be
Andere shoppers wachten op uw mening Schrijf review
Specificaties
Algemene productdetails
Bekabelingstype1000Base-SX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand275 m
Optische golflengte850 nm
Productlijn3Com
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
EAN0662705466835
Merk3com
SKU3CSFP91
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerkgebruik
BekabelingstypeEthernet 1000Base-SX
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Maximale overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voor3Com SuperStack 3 Switch 3812 ▪ Switch 3824 ▪ Switch 3848
3Com Switch 4070
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support1 jaar garantie
Service & Support1 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 1 jaar
Algemeen Over beslist.be
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van ruim 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.
Vacatures Vacatures

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.be™

Populaire zoekopdrachten