Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module

54,95
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
  • Inclusief beslist.be OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Directsale.nl:Klantbeoordeling Directsale: (594)
D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
  • Interface (Bus) Type:SFP (mini-GBIC)
  • Type apparaat:SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Connectiviteitstechnologie netwerk:Met bekabeling
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:1 Gbps
Toon alle productinformatie
Product omschrijvingCe transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de remplacer des modules sans interrompre le réseau).
Office-deals.be zegt:Office-deals zegt:Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de remplacer des modules sans interrompre le réseau).
Multimediabay.nl zegt:Multimediabay zegt:Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de remplacer des modules sans interrompre le réseau).
Algemene productdetails
BekabelingstypeEthernet 1000Base-SX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
ProductlijnD-Link DEM
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Type bijvoegselInsteekmodule
EAN0790069248153
EAN-code(s)0790069248153 | 7900692481534
MerkD-Link
SKUDEM-311GT
Algemene kenmerken
Interface (Bus) TypeSFP (mini-GBIC)
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
ModelInsteekmodule
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerkMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
BekabelingstypeEthernet 1000Base-SX
Maximale overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voorD-Link Data Center 10GbE Top-of-Rack Switch DXS-3600|D-Link DES 1210 | 1226G | 3010G | 3028 | 3028P | 3052 | 3052P | 3250TG | 3350SR | 3526 | 3550|D-Link DGS 1024T | 1216T | 1224T | 1248T | 3100-24 | 3100-24P | 3100-24TG | 3100-48 | 3100-48P | 3200-10 | 3200-16 | 3224TGR | 3312SR | 3324SR | 3324SRi | 3630-28SC | 3630-28TC | 3630-52TC|D-Link DWS 3024L|D-Link DXS 1100-16SC | 1210-16TC | 3400-24SC | 3400-24TC | 3600-16S|D-Link L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024|D-Link Web Smart DES-1228 | DES-1252 | DGS-1216T | DGS-1224T | DGS-1248T | DXS-1210-12TC|D-Link xStack DES-3526 | DES-3528 | DES-3528P | DES-3552 | DES-3828 | DES-3828DC | DES-3828P | DES-3852 | DGS-3426 | DGS-3426P | DGS-3427 | DGS-3450 | DGS-3612G | DGS-3627 | DGS-3627G | DGS-3650 | DXS-3326GSR | DXS-3350SR

Alle aanbieders

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden Repeaters

Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.