Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

D-Link DES 1210 ( DEM-311GT )

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mini-GBIC transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode fiber for distances of up to 220m/550m on 62.5µm/50µm fiber respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-311GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support. Netwerk Bekabelingstechnologie 1000BASE-SX Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf 0
-40 °C Temperatuur bij opslag -40
-85 °C Overige specificaties Afmetingen (BxDxH) 29.8 x 11.8 x 56.3 mm
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 403 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
57,50
Bij u thuis voor 64,45
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Wohi.nl
"Onbekend" 0 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
57,90
Bij u thuis voor 70,85
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Office-deals.be
"Klasse shop" 594 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
65,95
Gratis thuisbezorgd!
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Directsale.nl

Prijzen voor D-Link DES 1210 ( DEM-311GT ) 4 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Klasse shop"
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module  -  Nieuw  -  Bij u thuis voor 64,45
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende werkdag in huis
57,50
"Onbekend"
Switch D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module  -  Nieuw  -  Bij u thuis voor 70,85
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
57,90
"Klasse shop"
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
65,95
"Prima shop"
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 3 - 6 werkdagen
75,59
Specificaties
Product omschrijving Ce transceiveur utilise le module normalisé SFP (Small form Pluggable). Il s'installe dans l'emplacement mini-GBIC du périphérique Gigabit. Comme tous les autres transceiveurs D-Link mini-GBIC, il est remplaçable à chaud. Autrement dit, vous pouvez le retirer ou le remplacer sans mettre le système hors tension (ce qui vous permet d'ajouter et de remplacer des modules sans interrompre le réseau).
Algemene productdetails
Bekabelingstype Ethernet 1000Base-SX
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Max. overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Productlijn D-Link DEM
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Type bijvoegsel Insteekmodule
EAN 0790069248153
EAN-code(s) 0790069248153 | 7900692481534
Merk D-Link
SKU DEM-311GT
Algemene kenmerken
Interface (Bus) Type SFP (mini-GBIC)
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Netwerkgebruik
Connectiviteitstechnologie netwerk Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype Ethernet 1000Base-SX
Maximale overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Compatibiliteit
Ontworpen voor D-Link Data Center 10GbE Top-of-Rack Switch DXS-3600|D-Link DES 1210 | 1226G | 3010G | 3028 | 3028P | 3052 | 3052P | 3250TG | 3350SR | 3526 | 3550|D-Link DGS 1024T | 1216T | 1224T | 1248T | 3100-24 | 3100-24P | 3100-24TG | 3100-48 | 3100-48P | 3200-10 | 3200-16 | 3224TGR | 3312SR | 3324SR | 3324SRi | 3630-28SC | 3630-28TC | 3630-52TC|D-Link DWS 3024L|D-Link DXS 1100-16SC | 1210-16TC | 3400-24SC | 3400-24TC | 3600-16S|D-Link L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024|D-Link Web Smart DES-1228 | DES-1252 | DGS-1216T | DGS-1224T | DGS-1248T | DXS-1210-12TC|D-Link xStack DES-3526 | DES-3528 | DES-3528P | DES-3552 | DES-3828 | DES-3828DC | DES-3828P | DES-3852 | DGS-3426 | DGS-3426P | DGS-3427 | DGS-3450 | DGS-3612G | DGS-3627 | DGS-3627G | DGS-3650 | DXS-3326GSR | DXS-3350SR
Algemeen
Beslist.be Beslist.be is het grootste online winkelcentrum van België waar u zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat u de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Bent u op zoek naar goedkope outlets, vraagt u zich af of u dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wilt u een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.be. Ook als u producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.be™

Beslist.be maakt gebruik van cookies. Gaat u verder op onze website, dan stemt u in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.